Upravit stránku

Novinky

Akreditace médií pro dostihovou sezonu 2020

Dostihový spolek a.s. přijímá žádosti o akreditaci médií na dostihovou sezonu 2020 s výjimkou 130. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou, která je ve zvláštním režimu. Uzávěrka příjmu online žádostí je 20. dubna 2020.

Omezení provozu na Pardubickém závodišti

Vážení návštěvníci Pardubického závodiště,
v souvislosti s usnesením vlády a mimořádnými opatřeními vydanými Ministerstvem zdravotnictví ČR v uplynulých dnech přistupuje Dostihový spolek a.s. k několika opatřením.

Zrušení veřejného tréninku v sobotu 14. března

Dostihový spolek a.s. s politováním ruší veřejný trénink parkurového skákání plánovaný na sobotu 14. března 2020. Činí tak v reakci na mimořádné opatření vydané Ministerstvem zdravotnictví ČR v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem s označením SARS-CoV-2 v Evropě.

Prodej vstupenek na dostihovou sezonu 2020 zahájen

Fanoušci pardubických dostihů se dočkali. Od 3. března 2020 jsou v prodeji vstupenky nejen na 130. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou, ale i na všechny další dostihové mítinky konané na Pardubickém závodišti. Pro opravdové fanoušky Dostihový spolek a.s. připravil i několik zajímavých nabídek.

Závody spřežení letos nebudou, trať prochází úpravami

Letošní závody spřežení se na Pardubickém závodišti neuskuteční. Důvodem jsou nutné úpravy trati a vozatajské vody. Práce jsou plánované v první polovině letošního roku. Z technických důvodů tyto práce ale nemohly být provedeny v termínu, který by umožnil včasné přípravy závodů. Děkujeme za pochopení. 

Sezona Zimního sportovního parku skončila

Sezona Zimního sportovního parku skončila. Stalo se tak o necelý týden dříve, než bylo plánováno. Současný vývoj počasí totiž neumožňuje udržet ledovou plochu v odpovídající kvalitě. Aktuální sezona začala v polovině prosince loňského roku a od té doby si na závodiště přišlo zabruslit na 30 tisíc dětí i dospělých.

T-Mobile Olympijský běh se poprvé poběží i na Pardubickém závodišti

Unikátní prostředí Pardubického závodiště bude letos poprvé místem konání T-Mobile Olympijského běhu. V jubilejním roce Velké pardubické se tak propojí Dostihový spolek a.s. a Český olympijský výbor, aby společně s tisícovkami běžců po celé České republice podpořili Českou olympijskou nadaci. Poběží se 17. června 2020.