Upravit stránku

Novinky

Online prodej vstupenek na dostihy

Dostihový spolek a.s. nabízí fanouškům dostihů další novou službu. Počínaje Letním dostihovým dnem zahajuje online prodej vstupenek prostřednictvím svých webových stránek www.zavodistepardubice.cz.

Oblíbená Dětská Velká pardubická se vrací!

V rámci Letního dostihového dne se uskuteční také jeden „vložený dostih“. Letos už podruhé se uskuteční oficiální závod Dětská Velká pardubická. Zmenšené překážky z kurzu Velké pardubické jsou připraveny pro malé návštěvníky dostihů, které za absolvování trati čekají odměny.

Ve Stříbrné trofeji kvalita nechybí

Po třech letech se v Pardubicích opět uskuteční letní dostihy. Při pohledu do historie je ale zřejmé, že červencové dostihy ke zdejší dráze patří. Například před třiceti lety se běhalo v sobotu 25. července a vrcholem programu byl kros na 5500 metrů. V sobotu 29. července 2017 bude upřena pozornost na klasickou steeplechase, Stříbrnou trofej na 4400 metrů.

ROZHOVOR: Miloslav Příhoda, mistr ČR ve všestrannosti seniorů

Staronovým mistrem České republiky ve všestrannosti seniorů je Miloslav Příhoda. Titul obhájil s Lordem 27 na šampionátu v Pardubicích v konkurenci opravdu silných soupeřů, třeba i své sestry Veroniky. Do drezurního obdélníku vstupoval jako první startující, výsledkem se zařadil „až“ na páté místo. Pak už ale výkonost stoupala a Miloslav Příhoda znovu z Pardubic odjížděl s titulem mistra České republiky. Stejně jako před rokem…

Mistrovské tituly ve všestrannosti obhájili Příhoda a Orctová

Po čtyři dny žilo pardubické závodiště Mistrovstvím České republiky ve všestrannosti. Závodníky trochu potrápilo počasí, které střídavě servírovalo slunce a vydatné srážky. S rozmary počasí, ale především s náročností soutěže se nejlépe vypořádali Miloslav Příhoda a Eliška Orctová, kteří ve svých kategoriích obhájili tituly šampionů. Skvělé výkony ale předvedli všichni.

Náročné krosy zamíchaly průběžným pořadím MČR ve všestrannosti

Stavitel Marcin Konarski se svým asistentem Václavem Žižkou připravili pro soutěže Mistrovství ČR ve všestrannosti zajímavé, ale technicky velmi náročné tratě. V nejvyšší soutěži seniorů se dokonce nikomu ze startujících nepodařilo zkoušku dokončit v časovém limitu a jen málokdo se dokázal vypořádat se skoky bez problémů a trestných bodů.

První třetina Mistrovství ČR ve všestrannosti je za námi

První třetina Mistrovství České republiky ve všestrannosti skončila. V osmi soutěžích se představilo a ještě představí téměř 130 dvojic, které ve čtvrtek a v pátek plnily úlohy v drezurních obdélnících. Několikadenní šampionát zahájili nejmenší – kategorie dětí.

ROZHOVOR: Daniela Diringerová, šéfka komise všestrannosti

Pouhý den před vypuknutím Mistrovství České republiky ve všestrannosti si čas na tři krátké otázky udělala šéfka komise všestrannosti DANIELA DIRINGEROVÁ. Říká, že letošní příprava byla mnohem klidnější než při loňské premiéře šampionátu všech soutěžních kategorií v jeden čas a na jednom místě. Prozradí i největší lákadla letošního mistrovství.