Upravit stránku

Novinky

T-Mobile Olympijský běh se poprvé poběží i na Pardubickém závodišti

Unikátní prostředí Pardubického závodiště bude letos poprvé místem konání T-Mobile Olympijského běhu. V jubilejním roce Velké pardubické se tak propojí Dostihový spolek a.s. a Český olympijský výbor, aby společně s tisícovkami běžců po celé České republice podpořili Českou olympijskou nadaci. Poběží se 17. června 2020.

Pardubice představily své letošní plány České asociaci steeplechase

V sídle Dostihového spolku a.s. na Pardubickém závodišti se v sobotu sešlo valné shromáždění České asociace steeplechase. Hlavním tématem bylo řešení současného stavu českého překážkového sportu. Pardubický Dostihový spolek připravuje na letošní sezonu několik novinek, které mají pomoct ve stabilizaci ubývajícího počtu startujících koní. Členové asociace tyto nápady ocenili.

Zimní sportovní park už navštívilo čtrnáct a půl tisíce lidí

Brány Zimního sportovního parku se veřejnosti otevřely vloni 16. prosince. Od té doby si na ledovou plochu v areálu Pardubického závodiště přišlo zabruslit více než 14 500 lidí. Jen o prázdninách to bylo v průměru 900 bruslařů denně. Zimní sportovní park bude otevřen až do konce února.

PF 2020

Krásné a pohodové Vánoce a štěstí, zdraví a úspěšný rok 2020 přeje Dostihový spolek a.s.

Na Pardubickém závodišti strávíte Vánoce na ledě

Podobně jako v minulé zimní sezoně se Pardubické závodiště proměnilo v Zimní sportovní park. Nekrytá ledová plocha pro veřejné bruslení bude návštěvníkům otevřena i po celé vánoční prázdniny včetně Štědrého dne. Plány může zhatit jenom teplé či deštivé počasí. Pořadatelé doporučují všem návštěvníkům sledovat aktuální informace na webu a facebooku závodiště.

Zimní sportovní park: zahájení se blíží

Také v letošní sezoně bude na Pardubickém závodišti v provozu Zimní sportovní park. Nekrytá ledová plocha je určena pro veřejné bruslení, ve vymezených časech je také možné pronajmout si kluziště pro uzavřenou skupinu bruslařů