Upravit stránku

Novinky

Jarní všestrannost znovu s rekordní účastí

První letošní tuzemské závody všestrannosti hostí pardubické závodiště. Už o nastávajícím „prodlouženém“ víkendu se do kolbišť a tratí vydá téměř 230 sportovních dvojic. Počet přihlášených tak znovu dosahuje rekordních čísel, která se v posledních letech při Jarní všestrannosti už stávají tradicí.

Koně v akci s fantastickou novinkou - večerní show s COPem

Poprvé ve dvacetileté historii mezinárodní výstavy Koně v akci čeká na její návštěvníky večerní program. V sobotu 25. srpna se totiž pardubické závodiště změní v arénu, ve které kromě koňské ohňové show zazáří například slavná bluegrassová kapela COP.

Pálení čarodějnic znovu na závodišti

Po roce se na pardubickém závodišti znovu uskuteční Den Integrovaného záchranného systému spojený s pálením čarodějnic. Program ppořádá SDH Svítkov-Pardubice a 14. pluk logistické podpory Armády ČR společně s Dostihovým spolkem. Uskuteční se v pondělí 30. dubna 2018 od 15:30 hodin. Vstup zdarma.

Na závodišti v Pardubicích se soustředí „militaristé“

Dostihové závodiště v Pardubicích hostí soustředění Sportovního centra mládeže pro soutěže všestrannosti. Vrcholí tak příprava na letošní sezonu. Pardubické soustředění je totiž osmé v řadě a více než dvacítce sportovních dvojic koní a jezdců se tentokrát věnuje trenérka a jezdkyně s téměř 330 starty Gabriela Slavíková. První kolo se konalo v úterý 10. dubna, další sportovní naděje na dostihové závodiště přijedou v pátek 13. dubna.

Premiérová dětská spřežení s kladnými ohlasy

Víkendové závody spřežení přinesly na pardubické závodiště novinku – klání dětských vozatajů. Jarní vozatajské soutěže totiž nabídly v sedmičce vypsaných závodů hned tři dětské soutěže. A přestože účast na první pokus nebyla veliká, skvělou atmosféru závody měly. Do Pardubic se tak ještě vrátí, a to v létě při Ceně hejtmana Pardubického kraje.

Připravuje se modernizace tribuny H

Upozorňujeme návštěvníky dostihového závodiště, že v současné době NENÍ MOŽNÉ zakoupit vstupenky na 128. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou na tribunu H. Důvodem je připravovaná modernizace tohoto prostoru. Skvělý zážitek při sledování legendárního dostihu nabízejí i další prostory, nabídka různých typů tribun je široká. Vybírat vstupenky je možné prostřednictvím online prodejních systémů na stránkách dostihového závodiště a v síti Ticketportal.

První letošní závody spřežení s novinkou pro děti

První závody spřežení budou o víkendu v Pardubicích, letos s novinkou pro děti.
O víkendu 7. a 8. dubna odstartuje letošní sezona i pro vozataje. Na pardubickém závodišti se uskuteční první letošní oficiální závody koňských spřežení. Připraveno je hned sedm soutěží, včetně tří dětských. V sobotu i v neděli první vozatajové do kolbišť vyráží v devět hodin, diváci mají vstup zdarma.