Upravit stránku

Předběžný časový program výstavy Koně v akci:

Sobota 5. 9. 2015
 Pískové kolbiště:
 11:00 - 15:00 Jezdecké hry pro děti
 Travnaté kolbiště:
 9:30 - 16:00 Národní přehlídka původních britských plemen pony a cob 2015  
 Westernový ranč za paddockem: 
 10:00 - 16:00 Celodenní program - westernové městečko a indiáni pro děti
 Westernové městečko u tribuny D:
 10:00 - 16:00 Celodenní program - ukázky westernových dovedností a kovárna
 Paddock:
 9:00 - 12:30 Klisny s hříbaty a následně předvedení klisen do národního šampionátu tříletých klisen plemen: norik, slezský norik, českomoravský belgik
 12:30 - 14:00 Další chovatelské kolekce
 Oranice u Poplerova skoku:
 12:00 - 14:00 Chladnokrevní koně - Soutěž v orbě dvojspřeží - klasickým a otočným pluhem
 Velké náměstí u military stolu:
 10:00 - 13:30 Parkur minikoní - Przechwozd tour 2015
 Dostihová dráha:
 Celodenní výstava skoků do soutěží všestrannosti
 Prostor před hlavní tribunou:
 14:00 - 14:10 Slavnostní průvod účastníků a následný doprovodný program
 14:15  Rej kočárů
 14:20 Ukázka koňského póla
 14:35 Vyhlášení výsledků orby
 15:00 Vyhlášení šampionátu chladnokrevných klisen
 15:45 Voltiž s chladnokrevným koněm s postiženými dětmi
 16:00 Vyhlášení osobností
 16:30 Soutěž v těžkém tahu
Neděle 6. 9. 2015
Pískové kolbiště:
11: 00 - 15:00 Jezdecké hry pro děti
Travnaté kolbiště:
10:00 -14:00 Představení trakénských koní
Westernový ranč za paddockem: 
10:00 - 16:00 Celodenní program - westernové městečko a indiáni pro děti
Westernové městečko u tribuny D:
10:00 - 16:00 Celodenní program - ukázky westernových dovedností a kovárna
Paddock:
10:00 - 12:00 Chovatelské kolekce
Dráha u lesíka:
9:00 - 12:00 Chladnokrevní koně - Soutěž v ovladatelnosti
Velké náměstí u military stolu:
10:00 Ukázky původních původních bristkých plemen pony a cob
Dostihová dráha:
Celodenní výstava skoků do soutěží všestrannosti
Prostor před hlavní tribunou:
12:00 Slavnostní průvod účastníků včetně karnevalu
12:10 Rej kočárů
12:15 Norik - show
13:30 Představení kolekce 3 - letých chladnokrevných klisen
14:00 Ukázka koňského póla
15:00 Chladnokrevní koně - klisny s hříbaty
15:45 Voltiž s chladnokrevným koněm s postiženými dětmi
16:00 Ukázky výcviku chladnokrevných plemen
17:00 - Dostih chladnokrevných koní o pohár ředitele dostihového závodiště