Upravit stránku

Pátek  1. 9.

PROSTOR PŘED HLAVNÍ TRIBUNOU
9:00Slavnostní zahájení – průvod a  představení všech účastníků
9:10Různorodost zápřeží a kočárů
9:20Jízdní policie Pardubice v akci
9:35Skoková ukázka parkuru a military
9:50Ovce a pes
10:00Vozatajské ukázky
10:15Stáj U Sepíka – Welsh pony čtverylka – cesta k oltáři
10:25WESTERN SHOW  – LASO – BIČ JANA KOTVOVÁ
10:40APPALOOSA SHOW – souznění
VESTIBUL TRIBUNY D
9:00 - 15:00Kreslíř Jan Lušovský
 
15:00Průvod koní a kočárů městem
16:00Koně na Perštýnském náměstí – vystoupení účastníků výstavy
 

Sobota 2. 9. 

PROSTOR PŘED HLAVNÍ TRIBUNOU
14:00Slavnostní zahájení – průvod a  představení všech účastníků
14:10Ovce a pes
14:15Děti a zvířata – Občanský spolek pro hiporehabilitaci Bydžovská Lhotka
14:25Vyhlášení výsledků soutěží v orbě
14:35APPALOOSA SHOW – souznění
14:50Vyhlášení šampionátu chladnokrevných klisen
15:00Caballos junior – Džigitovka
15:15Norik western show
15:25FALCONIA – dravci, sokolníci a dáma v sedle
16:05Vyhlášení osobností 
16:15Soutěž v těžkém tahu – chladnokrevní siláci
PÍSKOVÉ KOLBIŠTĚ
8:30 – 16:00Opracoviště pro přehlídku původních britských plemen
TRAVNATÉ KOLBIŠTĚ
9:00 – 16:00IV. Mezinárodní přehlídka původních britských plemen
U KRUHOVKY ZA PADDOCKEM
10:00 – 16:00Indiánské městečko pro děti a westernové ukázky – celodenní program
PADDOCK
9:00 – 12:30Klisny s hříbaty a následně předvedení klisen do národního šampionátu tříletých klisen plemen: norik, slezský norik, českomoravský belgik
14:00 – 16:00Chovatelské přehlídky
ORANICE U POPLEROVA SKOKU
12:00 – 14:00Chladnokrevní koně – Soutěž v orbě dvojspřeží – klasickým a otočným pluhem
VELKÉ NÁMĚSTÍ – NÁJEZD NA TAXIS
09:00 – 14:00Parkurové závody minikoní – Przechwozd tour 2017
PROSTORU U TRIBUNY A
10:00 – 16:00Celodenní program – MLS Pardubického kraje
DĚTSKÉ STANOVIŠTĚ
10:00 – 16:00Celodenní program – soutěže a hry pro děti
VESTIBUL TRIBUNY D
9:00 - 15:00Kreslíř Jan Lušovský

 

Neděle 3. 9. 

PROSTOR PŘED HLAVNÍ TRIBUNOU
9:00 – 12:30Šampionát nativních plemen – třídy dětí vč. soutěžních kostýmových jízd zručnosti dětí do 9 let
13:00Slavnostní zahájení – průvod a  představení všech účastníků
13:15Různorodost zápřeží a kočárů
13:25OFICIÁLNÍ SVATEBNÍ OBŘAD
13:30Jízdní policie Pardubice v akci
13:45Vyhlášení vítězek tříletých chladnokrevných klisen
13:55APPALOOSA SHOW – souznění
14:10FALCONIA – dravci, sokolníci a dáma v sedle
14:50Chladnokrevní koně – klisny s hříbaty – vítězky
14:55Chladnokrevní koně - ovladatelnost s kládou - vítězové
15:05Chladnokrevní siláci - ukázka ovladatelnosti s kládou
15:10Caballos junior – Džigitovka
15:25Stáj U Sepíka – Welsh pony čtverylka – cesta k oltáři
15:35Děti a zvířata – Občanský spolek pro hiporehabilitaci Bydžovská Lhotka
15:45Ovce a pes
15:50Norik western show
16:00Dudáci a tradiční skotská svatba – SHETLANDŠTÍ PONÍCI
16:15ŠTVANCI – VELKÝ RYTÍŘSKÝ TURNAJ
17:00Dostihy ponny, neregistrovaných a westernových plemen
17:05Dostih chladnokrevných koní
PÍSKOVÉ KOLBIŠTĚ
13:00 – 16:00Jezdecké hry pro děti – parkury, jízdy zručnosti
TRAVNATÉ KOLBIŠTĚ
10:00 – 16:00XIII. Národní šampionát Shetland pony
U KRUHOVKY ZA PADDOCKEM
10.00 – 16.00Indiánské městečko pro děti a westernové ukázky – celodenní program
PADDOCK
09:00 – 10:00Shetland pony – svod a licentace
10:00 – 16:00Chovatelské přehlídky
DRÁHA U LESÍKA
09:00 – 12:00Chladnokrevní koně – Soutěž v ovladatelnosti
DĚTSKÉ STANOVIŠTĚ
10:00 – 15:00Celodenní program – soutěže a hry pro děti
VESTIBUL TRIBUNY D
9:00 - 15:00Kreslíř Jan Lušovský