Upravit stránku

Program jubilejní 20. mezinárodní výstavy KONĚ V AKCI 2018

Pátek 24. srpna

16:00Průvod koní a kočárů městem
17:00Koně na Perštýnském náměstí – vystoupení účastníků výstavy

Sobota 25. srpna

8:00 - Otevření areálu
PÍSKOVÉ KOLBIŠTĚ
10:30 – 17:00Westernové závody barrel race a pole bending
TRAVNATÉ KOLBIŠTĚ
09:00 – 13:00Výstava Shetland pony show
PADDOCK
09:00 – 12:00Klisny s hříbaty a následně předvedení klisen do národního šampionátu tříletých klisen plemen: norik, slezský norik, českomoravský belgik
13:00 – 16:00Finále přehlídky klisen s hříbaty - Český teplokrevník
ORANICE U POPLEROVA SKOKU
12:00 – 14:00Chladnokrevní koně – Soutěž v orbě dvojspřeží – klasickým a otočným pluhem
VELKÉ NÁMĚSTÍ – U MILITARY STOLU
09:00 – 14:00Parkurové závody minikoní – Przechwozd tour 2018
EXTREM TRAIL U ŠANDOVA KOPCE
10:00 - 16:00Celodenní závody a program včetně programu pro děti
PROSTORU U TRIBUNY A
10:00 – 16:00Celodenní program – MLS Pardubického kraje
DĚTSKÉ STANOVIŠTĚ
10:00 – 16:00Celodenní program – soutěže a hry pro děti po celém areálu závodiště - viz hrací karta
PROSTOR PŘED HLAVNÍ TRIBUNOU
12:00Slavnostní zahájení – nástup všech účastníků, příjezd prezidenta T.G. Masaryka
12:25Přehlídka kočárů a zápřeží
12:30Vyhlášení vítězek chladnokrevných klisen s hříbaty
12:45Westernové adrenalinové jízdy kolem tyčí - pole bending
12:55Cowboy show Jimmy Magura
13:15Westernové adrenalinové jízdy kolem barelů – barrel race
13:25Česká barokní společnost – jak se točí film
13:55Vyhlášení šampionátu tříletých chladnokrevných klisen
14:10Extreme trail
14:30Cowboy show Jimmy Magura
14:50Vyhlášení výsledků orby
15:05Miloslav Simandl - absolutní volnost
15:35Skákání bez udidel
15:45Koňský parkur versus lidský parkour
16:10Formanská jízda
16:25Vyhlášení osobností 
16:30Soutěž v těžkém tahu – chladnokrevní siláci
PARKOVIŠTĚ a PÍSKOVÉ KOLBIŠTĚ - VEČERNÍ A NOČNÍ SHOW
19:00Honza Vopařil - osobitý písničkář
19:35Westernová koňská pohádka Mrazík
20:00Bluegrasová kapela COP
21:30NOČNÍ SHOW - ZORO MEČ a RŮŽE
22:00LIGHT - NIGHT BARREL RACE J - finálové jízdy
23:00Country bál se skupinou NABOSO

Neděle 26.8.2018

8:00 - Otevření areálu
PÍSKOVÉ KOLBIŠTĚ
9:00 - 13:00Jezdecké hry pro děti
13:00 – 15:00Ukázky dovedností plemenných klisen a hřebců ČT
TRAVNATÉ KOLBIŠTĚ
8:00 – 13:00Letní výstava mladých koní a plemenných hřebců – welsch pony
PADDOCK 
09:00 – 12:00Finále přehlídky klisen s hříbaty - Český teplokrevník
13:00 – 16:00Chovatelské přehlídky
EXTREM TRAIL U ŠANDOVA KOPCE
10:00 - 16:00Celodenní závody a program včetně programu pro děti
DRÁHA U LESÍKA
09:00 – 12:00Chladnokrevní koně – Mistrovství ČR v ovladatelnosti s kládou
DĚTSKÉ STANOVIŠTĚ
10:00 – 16:00Celodenní program – soutěže a hry pro děti po celém areálu závodiště - viz hrací karta
PROSTOR PŘED HLAVNÍ TRIBUNOU
11:00Slavnostní zahájení – nástup všech účastníků, příjezd prezidenta T.G. Masaryka
11:30Vyhlášení vítězek chladnokrevných klisen s hříbaty
11:45Dámská čtverylka skupiny ŠTVANCI - PRVNÍ REPUBLIKA
11:55Česká barokní společnost – jak se točí film
12:25Přehlídka kočárů a zápřeží
12:30Cowboy show Jimmy Magura
12:50Westernové adrenalinové jízdy kolem tyčí - pole bending
13:00Extreme trail
13:20Westernové adrenalinové jízdy kolem barelů – barrel race
13:30Cowboy show Jimmy Magura
13:50Vyhlášení šampionátu tříletých chladnokrevných klisen
14:05Chladnokrevní koně - ovladatelnost s kládou - vítězové
14:15Welsh cob - sedlová čtverylka
14:30FALCONIA - sokolníci na koních, dáma v sedle
15:10Dostih amerických plemen na ¼ míle
15:15Dostih chladnokrevných koní o pohár ředitele závodiště
15:20Miloslav Simandl - absolutní volnost
15:50Vyhlášení vítězek šampionátu Českého teplokrevníka
16:05Koňský parkur versus lidský parkour
16:30ŠTVANCI - výcvik kavalerie PRVNÍ REPUBLIKY