Upravit stránku

Unikátní sportovní projekt
– extrémní překážkový závod TAXIS GLADIATOR RACE

ZAŽIJ VELKOU PARDUBICKOU NA VLASTNÍ KŮŽI!

Trať extrémního závodu kopíruje trať legendární Velké pardubické, včetně Taxisova příkopu. A když extrémní závod, tak i v extrémních podmínkách. Taxis Gladiator Race se na pardubickém závodišti uskuteční od 1. do 2. prosince. Kromě hlavního závodu na 6900 metrů zahrnuje i noční závod a závod pro děti.

Legendární překážka Taxis a světoznámý dostih Velká pardubická jsou kulisy, do kterých chceme zasadit novou legendu Taxis Gladiator Race. Rozhodně to nebude tuctový závod, už jen proto, že tu není jediný metr zpevněného povrchu, překonává se oranice, jsou tu těžké překážky z kurzu dostihu a navíc jedinečné „gladiatorské“ překážky. Tuhle kombinaci prostě jinde nenajdete,“ popisuje připravovaný závod jeho ředitel Pavel Cibulka.

Účast na závodu plánuje i běžecká špička v čele s mistry České republiky v těchto závodech Zuzanou Kocumovou a Tomášem Tvrdíkem. Zuzana je dokonce mistryní Evropy i světa ve Spartan Race. „Skvělý závod, zajímavé lokality a oproti jiným závodů je netradiční intervalový start. A užijí si i všichni ti, kteří mají rádi bahno,“ říká Zuzana Kocumová, kterou si mnozí určitě pamatují jako běžkyni na lyžích a členku české reprezentace na olympiádě v Naganu.

INFORMACE NA www.taxisgr.cz

Čtěte také:

Taxis Gladiator Race na obrazovkách České televize

FOTOGALERIE

PODÍVEJTE SE, CO ČEKÁ O VÍKENDU PARDUBICKÉ ZÁVODIŠTĚ - Trať závodu Taxis Gladiator Race jako první testovaly v oranici terénní automobily od AUTO IN. O náročnosti nemůže být pochyb.