Upravit stránku

128. Velká pardubická s Českou pojišťovnou

 
Základní vstupné - stání220 KčKoupit - TicketportalKoupit - Dostihový spolekKoupit - Sazka Ticket
Víkendový festival se 128. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou (13. - 14. 10. 2018)250 KčKoupit - TicketportalKoupit - Dostihový spolek 
Tribuny300 - 5 000 KčKoupit - TicketportalKoupit - Dostihový spolekKoupit - Sazka Ticket
Zlevněné vstupné (studenti, mládež do 18 let)100 Kč   
Děti do 140 cm, ZTP, TP, ZTP/P, senioři nad 65 let                                                                                                                    ZDARMA - bez nároku na sedadlo   
Dostihový program120 Kč   
Parkování (osobní automobil)100 Kč (Zlatá přilba)
150 Kč (letiště)
   
  • Vstupenky na stání budou k dispozici také na pokladnách v den konání 128. Velké pardubické s Českou pojišťovnou (14. 10. 2018).
  • Možnost platit kartou
  • Upozorňujeme návštěvníky dostihového závodiště, že v současné době NENÍ MOŽNÉ zakoupit vstupenky na 128. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou na tribunu H. Důvodem je připravovaná modernizace tohoto prostoru. Skvělý zážitek při sledování legendárního dostihu nabízejí i další prostory, nabídka různých typů tribun je široká. Vybírat vstupenky je možné prostřednictvím online prodejních systémů na stránkách dostihového závodiště a v síti Ticketportal.

  • Vstupenky nelze zakoupit v kancelářích Dostihového spolku a.s.

Po předložení platné jízdenky od Českých drah dostanete 50% slevu na základní vstupné - stání. Sleva se nevztahuje na vstupenky již zakoupené v předprodeji a na zvýhodněné vstupné (studenti a mládež do 18 let).
S permanentkou HC Dynamo nebo BK JIP Pardubice dostanete slevu 50% na základní vstupné - stání. Sleva se nevztahuje na vstupenky již zakoupené v předprodeji a na zvýhodněné vstupné (studenti a mládež do 18 let).
vstupenky - stání, tribuny
vstupenky - stání, tribuny