Upravit stránku

Zveme Vás na stěžejní výstavní akci roku 2016 Svazu chovatelů shetland pony, z.s. – XII. NÁRODNÍ ŠAMPIONÁT SHETLAND PONY, kterýžto se uskuteční v neděli 4.9.2016 v rámci Koně v akci v Pardubicích.

Výstava se bude letos co se do počtu výstavních tříd, ať už chovatelských či speciálních rozšiřovat o mnoho zajímavých a atraktivních novinek.

V rámci klasické výstavy jsou to například nové výstavní třídy - novice, veteráni, chovné klisny a další atraktivní rozdělení původních tříd.

V rámci stěžejních šampionátů se můžete těšit vyjma klasických, na některé zcela nové - šampionáty tříletých klisen, mladých hřebců....

Zůstávají však i nadále tradiční speciálních chovatelské třídy jako je Memoriál Ing. Dušana Jakovljeviče - Chovatelské skupiny. Dále Pohár Kena a Anne Scottových – Nejlepší SHP českého chovu. Chovatelský pohár hřebčína Aslan pro české odchovy, nu a přidají se i další novinky.

Otevírají se také již tradičně speciální výstavní třídy pro děti a mládež, kdy jednotlivé třídy budou rozděleny podle věkových skupin.

Můžete se opět těšit na třídy :
Mladý vystavovatel, Lead rein, First Ridden – při zájmu také Open Ridden, driving, nově také jízdu na oprati, jumping a ukázky Pony games se shetlandy.

Role posuzovatele se pro letošní ročník ujala paní Joy Barugh (Birchmoor Stud, North Farm, Aldbrough, East Yorkshire, GB), kterážto je akreditovanou posuzovatelkou The Shetland Pony Stud-Book Society a patří k velmi milým fundovaným hostům této akce.

Bude se tedy opravdu na co koukat a tak se velmi těšíme v neděli na vaši účast od 9.00 hodin na travnatém kolbišti Dostihového závodiště.

Pořadatel akce : SCHSHP z.s.
Produkce a organizace akce: Renata Marková s týmem, Hřebčín Markes