Aktuální informace ke 130. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou

Vážení příznivci dostihového sportu,
jsme si vědomi, že jsme vám v uplynulých dnech poskytovali mnoho informací, které průběžně reagovaly na aktuální situaci v České republice. Mohlo to být pro vás nepřehledné, ale snažili jsme udělat vše pro to, abyste měli vždy nejaktuálnější zprávy.

S ohledem na aktuální opatření ministerstva zdravotnictví a Vlády ČR je již zcela zřejmé, že pokud se 130. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou pod záštitou ministerstva zemědělství uskuteční, bude to bez účasti diváků.

Zda se letošní ročník poběží alespoň před televizními kamerami bude jasné nejpozději začátkem příštího týdne. Pořadatel stále jedná o možných variantních řešeních pro počet osob v realizačním týmu akce. V současné době může zahrnovat pouze 130 lidí včetně přímých účastníků dostihového dne, tedy například jezdců, trenérů apod., což není pro pořádání takové akce dostačující.

Z výše uvedeného vyplývá, že vstupenky na jubilejní ročník se již nebudou prodávat. Majitele vstupenek zakoupených na jaře letošního roku budeme na našich webových stránkách a sociálních sítích v nejbližších dnech informovat o možnostech vrácení vstupného, nebo o variantě převedení platnosti vstupenky na rok 2021.