Do třetí kvalifikace hlášeno 13 koní, nechybí loňský vítěz

Po uzávěrce přihlášek na dostihový mítink s termínem konání 7. srpna je zřejmé, že by na startu III. kvalifikace na 131. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou měl stát i loňský vítěz srpnového kvalifikačního dostihu Lodgian Whistle. Osmiletý ryzák se ovšem stěhoval od týmu Myškových, kteří jej přivedli k mnoha úspěchům, do tréninkové centrály Josefa Váni st. Bude tak zajímavé sledovat, jak si Lodgian Whistle v kvalifikační Ceně firmy Chládek a Tintěra, Pardubice, a.s. povede letos.


Na programu mítinku je celkem 9 dostihů, včetně dostihu rovinového a dostihu přes proutěné překážky. Nebudou chybět ani dostihy Pony ligy. První z dostihů bude startovat ve 13:00 hod.

Vstupenky na tento dostihový mítink jsou už nyní v online prodeji.


Pravidla pro konání akcí a podmínky pro účast diváků / návštěvníků vycházejí z Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR. Při příchodu musí všichni diváci (s výjimkou dětí do 6 let věku) prokázat splnění jedné z následujících  podmínek vstupu:

  • doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní,
  • doložit negativní POC antigenní test starý nejvýše 72 hodin,
  • absolvovat samotest na místě a prokázat se negativním výsledkem,
  • doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než  180 dnů přede dnem konání akce,
  • aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

O DOSTIHOVÉM DNU