Dvoudenní mítink s atraktivní nabídkou i programem pro děti

V polovině června Pardubické závodiště ožije prvním dvoudenním mítinkem letošní sezóny. Páteční odpolední kombinaci rovinových dostihů s proutkami vystřídá v sobotu kvalifikační mítink na 132. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou doplněný Zlatým pohárem. Na sobotu je možné získat vstupenku zdarma, děti si navíc užijí zajímavý doprovodný program.

Vstupné na páteční dostihy je zdarma, pro návštěvníky je ale připravená zajímavá nabídka pro následující dostihový den. Přímo na Pardubickém závodišti k nákupu vstupenky na sobotu totiž dostanou další lístek zdarma. Akce 1+1 je platná pouze v pátek 17. června. První ze šesti pátečních dostihů startuje v 16:00 hod., areál Pardubického závodiště bude otevřen už o hodinu dříve.

V sobotu 18. června je na programu osm dostihů. Kromě druhého dílu kvalifikačního seriálu na Velkou pardubickou to bude i vrchol první poloviny sezóny v podobě klasické steeplechase s názvem Zlatý pohár. Výjimečně bude první dostih startovat o hodinu později, tedy ve 14:00 hod.

Pro dětské návštěvníky pořadatelé připravili doprovodný program plný her a další zábavy. Projížďky na koních či Dětskou Velkou pardubickou se zmenšenými překážkami z kurzu legendárního dostihu doplní golf. Děti si budou moct užít obří skluzavku nebo si domů odnést vlastnoručně malované kamínky. Areál závodiště bude pro všechny návštěvníky otevřen už od 12:00 hod. Děti do 10 let mají vstup zdarma.