Přípravy na sezonu pokračují, změny v dostihovém kalendáři ale nastanou

Ani současná epidemiologická situace v České republice přípravy na letošní dostihovou sezonu v Pardubicích nezastavila. Práce pokračují podle nastaveného harmonogramu, ale změny v termínech pořádaných akcí nás zcela jistě neminou.  

Je již téměř jasné, že Zahajovací dostihový den se nebude konat v tradičním květnovém termínu, nicméně stále pracujeme se scénářem pořádání a odběhnutí všech plánovaných dostihových dnů v sezoně 2020.  V dostihovém kalendáři jsme zablokovali možné náhradní termíny, o kterých vás budeme včas informovat. To vše s ohledem na výsledek jednání o změně termínů a propozic se zástupci Jockey Clubu ČR.

Pardubické závodiště má dlouholetou tradici a každoročně přivítá tisíce diváků. Věříme, že tuto nelehkou dobu společně překonáme a naše závodiště se opět stane vyhledávaným místem s atraktivní podívanou. Celý realizační tým dělá vše pro to, aby Pardubické závodiště bylo připraveno na sezonu 2020 s vyvrcholením v podobě jubilejní 130. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou.

Těšíme se na viděnou s vámi na Pardubickém závodišti!