Hlavní partner pardubické sezóny i letos vyhlašuje BICZ JOCKEY CUP 2024

BICZ holding patří ke klíčovým hráčům na pardubickém hipodromu. Výrazně podporuje dostihový sport a jeho aktéry. A tak i letos na konci sezóny předá nejlepšímu z jezdců pohár ve zlatých barvách holdingu spojený i s finančním ohodnocením.

BICZ holding každoročně zaštiťuje seriál překážkových a rovinových dostihů Pohár BICZ holding a sleduje v nich počty vítězství jezdců. Trofej BICZ JOCKEY CUP 2024 si pak odnese ten, který na Pardubickém závodišti získá nejvíce vítězství. V loňském roce se to po vyrovnaném souboji s Janem Kratochvílem podařilo žokeji Janu Faltejskovi, o výsledcích ale nakonec rozhodoval až počet třetích míst.

„Rozhodnutí v roli hlavního partnera sezóny opětovně podpořit dostihový seriál na východě Čech pro nás bylo přirozené. Ostatně, je to již tradice a těm my v holdingu BICZ fandíme,“ říká Robin Šimek, člen představenstva BICZ holdingu. „Naše spolupráce s Dostihovým spolkem a podpora dostihového sportu v Pardubicích za dobu naší spolupráce prošla velkým vývojem a my se na letošní sezonu těšíme s ještě větším nadšením!“

BICZ holding je hlavním partnerem Pardubického závodiště už pět sezón a v letošním roce se společnost zavázala k prodloužení spolupráce o další tři roky. Podpora jezdectví a dalších sportů, včetně těch juniorských, je součástí dlouhodobé CSR strategie této skupiny. Její hlavní činností jsou investice do výnosových nemovitostí, včetně jejich výstavby, prodeje a pronájmu. Holding při své činnosti dbá na trvalou udržitelnost a dodržování principů ESG.

foto:
Ředitel Dostihového spolku a.s. Jaroslav Müller a člen představenstva BICZ holdingu Robin Šimek s pohárem BICZ JOCKEY CUP 2024