AKTUALIZACE: Obnovení prodeje vstupenek na 130. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou

datum zveřejnění 22. září 2020

Vážení příznivci Velké pardubické,
vzhledem k aktuálnímu vývoji a informacím, které v úterý 22. září 2020 zazněly na tiskové konferenci ministra zdravotnictví Romana Prymuly, jsme se rozhodli posunout obnovení prodeje vstupenek na 130. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou na pozdější termín. Naší snahou je vytvořit komfortní podmínky pro diváky a návštěvníky dostihového dne, musíme však respektovat a reagovat na aktuální protiepidemiologická opatření ze strany ministerstva zdravotnictví a dalších dotčených subjektů.
O novém termínu vás budeme informovat na našich webových stránkách a na sociálních sítích.
Děkujeme za pochopení a trpělivost.


datum zveřejnění 17. září 2020

Vážení příznivci Velké pardubické,
máme pro vás dobrou zprávu!

V úterý 22. září v odpoledních hodinách znovu otevíráme online prodej vstupenek na 130. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou, a to prostřednictvím odkazu 👉 VSTUPENKY

Jsme vázáni aktuálními opatřeními v souvislosti se současnou epidemiologickou situací. V tuto chvíli je jisté, že do prodeje budeme moci uvolnit méně vstupenek než v předchozích sezónách. Areál závodiště bude rozdělen do několika sektorů kombinujících prostory na tribunách a na stání ve venkovních prostorách. Bohužel pohyb mezi těmito sektory nebude možný. Přesto jsme se snažili v rámci aktuálních opatření nastavit systém, který zajistí co nejvyšší možný komfort pro návštěvníky.

Podrobněji vás budeme o organizaci dostihového dne informovat v příštích dnech. Prosíme, sledujte nás. V případě, že dojde k dalšímu vývoji protiepidemiologických opatření, bude muset reagovat i Dostihový spolek a.s. jako pořadatel akce.

Děkujeme za pochopení a věříme, že se setkáme na 130. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou.