Podpořit charitu zakoupením dostihových fotografií může kdokoliv z Čech i zahraničí

V pobočce Slavia pojišťovny v Machoňově pasáži v Pardubicích byla slavnostně otevřena výstava fotografií z prostředí pardubických dostihů. Jejím cílem je nejen pozvat na 133. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou, ale především výtěžkem z prodejní výstavy podpořit Středisko rané péče v Pardubicích. Do charitativního projektu se může nyní zapojit kdokoliv, fotografie je totiž možné koupit i online.

Kolekce obsahuje dvacet fotografií, každou z nich může zakoupit pouze pět zájemců. V Machoňově pasáži budou vystaveny každý všední den až do 13. října, poté budou foto obrazy o rozměru 90×60 cm a 60×40 cm předány majitelům. Do projektu snímky bezplatně věnovali fotografové Hana Vytopilová, Denisa Lohniská, Bohumil Křižan a Petr Šedivý.

Středisko rané péče v Pardubicích se zaměřuje na podporu rodin s dětmi od narození do 7 let, které se potýkají s nestandardním vývojem dítěte, s tělesným či mentálním postižením nebo s poruchou autistického spektra. Středisko nabízí sociálně terapeutické činnosti, ale také třeba pomoc při uplatňování práv a oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí. 

Náhledy fotografií jsou k dispozici v e-shopu

ZAKOUPIT PŘES QR KÓD

MINI GALERIE Z VERNISÁŽE…
foto: Petr Šedivý