Prožijte den v Dostihovém klubu, máme pro vás skvělou nabídku

Dostihový klub k Pardubickému závodišti patří už od roku 1994. Za více než čtvrt století získal prestiž a exkluzivitu. Je nejen společenstvím příznivců a podporovatelů dostihového sportu, ale i místem pro neformální setkání s rodinou, přáteli i celebritami. Příjemnou atmosféru teď můžete vedle členů Dostihového klubu zažít i Vy!

Prožijte pardubické tradiční dostihy jinak

Na první ze čtyř kvalifikací na 132. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou, která se koná v sobotu 21. května 2022, nabízíme možnost zakoupení jednorázové vstupenky za zvýhodněnou cenu. Místo běžných 1.950,- Kč může být Vaše již za 1.800,- Kč.

Zvýhodněná cena 1.800,- Kč
Nabídka platí jen do 18. května 2022

Dostihový klub je místem s nádherným výhledem na dostihovou dráhu i paddock. Můžete sázet pohodlně v sázkových boxech přímo na místě. Občerstvení formou rautu je samozřejmostí, stejně jako zajímavý doprovodný program s živou hudbou, ochutnávkami nebo módními přehlídkami. V ceně vstupenky je také parkování v areálu Pardubického závodiště a dostihový program.

Vstup do prostor Dostihového klubu vyžaduje dress code semi-formal. V tomto případě to pro pány znamená světlejší oblek či společenské kalhoty s dobře padnoucím blejzrem. Pro dámy jsou ideální pouzdrové šaty sahající alespoň po kolena, v doplňcích se kreativitě meze nekladou. K dostihům se hodí klobouky, nejsou ale podmínkou.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás na koprivnanska@zavodistepardubice.cz

Další informace o Dostihovém klubu, jehož členy se můžete stát, naleznete na ZDE