Reakce na článek uveřejněný dne 27. ledna na portálu Seznam.cz

Reakce pořadatele Velké pardubické na článek uveřejněný dne 27. ledna 2020 na portálu Seznam.cz

Rok 2020 se na Pardubickém závodišti ponese v duchu oslav 130. výročí legendární Velké pardubické. Přípravy na letošní sezonu jsou v plném proudu a společnost Dostihový spolek a.s. do ní vstupuje s významnou podporou státu, kraje, města a obchodních partnerů.

Po odchodu dlouholetého generálního partnera Velké pardubické se Dostihovému spolku a.s. už v loňském roce podařilo získat nového a silného strategického partnera Slavia pojišťovnu a vůbec poprvé v historii dosáhnout také na záštitu ministerstva zemědělství. I díky této podpoře Dostihový spolek a.s. vstupuje do nové sezony jako stabilizovaná a stabilní společnost, která rok 2019 uzavřela s kladným hospodářským výsledkem. Aktuálně Dostihový spolek a.s. jedná o spolupráci s dalším významným partnerem pro letošní rok a prohlubuje kontakty s těmi současnými.  

Dostihová sezona 2020 na Pardubickém závodišti odstartuje Zahajovacím dostihovým mítinkem v tradičním termínu 8. května. Připraveno je celkem 12 dostihových dnů včetně novinky v podobě čtyř pátečních mítinků s rovinovými dostihy a dostihy přes proutěné překážky. Vrcholem sezony bude jubilejní 130. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou, která je na programu 11. října 2020.

Vedení Dostihového spolku a.s. vyjadřuje lítost nad formulací a použitým titulkem výše zmiňovaného článku a považuje je za tendenční. Celý realizační tým naplno pracuje na přípravě sezony 2020 a těší se na setkání s milovníky dostihového sportu a příznivci Pardubického závodiště.

Dostihový spolek a.s.