Slavia pojišťovna podporuje dostihy

Slavia pojišťovna podporuje dostihy v Pardubicích nad rámec titulárního partnerství Velké pardubické

Slavia pojišťovna se v loňském roce stala titulárním partnerem legendární Velké pardubické. Své jméno s nejstarším a nejtěžším dostihem kontinentální Evropy spojila i letos. Ani současná situace spojená s šířením nového koronaviru toto partnerství neovlivnila. Naopak jej posílila.

Slavia pojišťovnou své jméno s Velkou pardubickou poprvé spojila v roce 2019. Na sklonku tohoto roku pak deklarovala zájem být titulárním partnerem legendárního dostihu až do roku 2021. Nic na tom nezměnila ani současná situace, kdy kvůli koronaviru a s ním souvisejícím opatřením nebylo jasné, kdy sezona začne a zda se bude běhat před plnými tribunami diváků. Naopak jde Slavia pojišťovnou ve své podpoře ještě dál.

Zaměstnanci pojišťovny v čele s generálním ředitelem Karlem Waisserem si zakoupili články ŘETĚZU PODPORY, čímž se připojili k podpoře pardubických dostihů.

„Opatření přijatá v souvislosti s šířením koronaviru nějakým způsobem zasáhla do života nás všech, dotkla se podnikání, omezila společenský život i kulturní a sportovní akce – včetně dostihů. V době, kdy někteří obchodní partneři vyčkávají na vývoj událostí, chce Slavia pojišťovna dostát svým závazkům a být i nadále silným partnerem Velké pardubické,“ komentoval přístup pojišťovny její generální ředitel Karel Waisser.

„Velmi si vážíme toho, že Slavia pojišťovna s námi zůstává i v dnešní nelehké době. Velká pardubická letos slaví 130. jubileum a všichni společně si přejeme, aby se uskutečnila bez větších potíží a byla skutečným svátkem pro nás všechny. Pokud nedojde k zásadním změnám ze strany státu, plánujeme zahájit sezonu v Pardubicích 20. června a kvalifikační seriál odběhnout v letních měsících. Vrchol sezony – 130. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou stále plánujeme na tradiční termín druhé říjnové neděle. Jsme rádi, že Slavia pojišťovna bude s námi u toho,“ doplnil ředitel Dostihového spolku a.s. Jaroslav Müller.  


Slavia pojišťovna staví na dlouholetých zkušenostech, sahajících až do roku 1868. Stabilita a tradice umožnily Slavia pojišťovně stát se silnou společností, která je současně schopna flexibilně reagovat na nové trendy. Široké spektrum jejích pojistných produktů a služeb využívají soukromé osoby i podnikatelé. V případě soukromých osob se jedná zejména o pojištění majetku a odpovědnosti nebo cestovní a úrazové pojištění. Slavia pojišťovna se dlouhodobě zaměřuje na zodpovědné řidiče, kterým v rámci autopojištění dokáže nabídnout mnohá zvýhodnění. Zároveň patří mezi lídry trhu v oblasti pojištění cizinců, unikátní je její pojištění domácích mazlíčků nebo bezkrevní léčby. Firmám nabízí např. pojištění odpovědnosti, aut a přepravy nebo majetková a technická pojištění. Mezi spokojené zákazníky Slavia pojišťovny patří také obce a města. Speciální servis poskytuje personálním agenturám a cestovním kancelářím.


Řetěz podpory je symbolickým a pevným spojením všech podporovatelů a přátel pardubických dostihů. Prostřednictvím webových stránek závodiště si každý ze zájemců o podporu může zakoupit jednotlivé články, které budou k řetězu připojeny. Ten bude vystaven v rámci 130. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou. Výtěžek z prodeje půjde na podporu dostihů, v rámci Závěrečného dostihového dne se pak uskuteční i dostih podporovatelů a přátel.