Triko s Váňou nejen potěší, ale pomůže i dobré věci

ČEŠTÍ MISTŘI NA ČESKÉM TRIKU

Spolek Čeští mistři si klade za cíl připomenout Čechy, kteří změnili svět. Jedná se o osobnosti v oblasti kultury, sportu, řemesla … Jednou z cest, jako toho dosáhnout, je kolekce triček CityZen s originálním potiskem vybraného českého mistra. Došlo i na dostihy. Jedním z českých mistrů je JOSEF VÁŇA, který „své“ triko pokřtí v rámci nadcházejícího dostihového mítinku.

Projekt má také charitativní podtext. Zakoupením trika z kolekce Čeští mistři zákazníci přispívají na dobročinné účely. V případě prodeje trika z edice Josefa Váni se jedná o podporu hiporehabilitace – konkrétně klientů, kteří se nacházejí v tíživé rodinné finanční situaci.

Neobyčejná trika CityZen si bude možné vyzkoušet a koupit přímo na závodišti. A proč neobyčejná? Nejen že mají originální potisk, ale jsou také vyrobeny z materiálu s unikátními a chytrými vlastnostmi vyvinutými chrudimskou společností CityZen s.r.o.

Křest trika z kolekce Čeští mistři se uskuteční v sobotu 25. května 2024 od 14:00 hod. v dekorovacím paddocku Pardubického závodiště. Kmotrem nebude nikdo jiný než mistr sám…  

www.cestimistri.cz

www.cityzenwear.cz