V prodeji další místa k sezení na Velkou pardubickou

Pardubické závodiště uvolnilo do prodeje další místa k sezení na 129. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou

Nová várka vstupenek na 129. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou je v prodeji! Už na konci prázdnin získat vstupenku na tribunu při dostihovém vrcholu české překážkové sezony bylo prakticky nemožné. Proto se Dostihový spolek a.s. rozhodl uvolnit do prodeje novou lokalitu – místa k sezení na tribuně J s celkovou kapacitou 210 míst.

V tribunu J se promění prostor před stávající tribunou B přibližně v polovině cílové roviny, na úrovni Taxisova příkopu. Nabízí nezastřešená místa k sezení (plastové židle) v sedmi výškově odstupňovaných řadách. Cena vstupenky v nejvyšších dvou řadách je 700,- Kč, dvě prostřední řady stojí 600,- Kč a tři řady v nejnižší úrovni tribuny jsou k dispozici za 500,- Kč. Vstupenky lze koupit v online prodeji.

Aktuálně jsou místa k sezení na dalších tribunách prakticky vyprodána, zbývají vstupenky jen v řádu jednotek. Vstupenek na stání je k dispozici stále dostatek. Koupit je lze také prostřednictvím online prodeje, ale také přímo na pokladnách Pardubického závodiště v den konání dostihového dne. Kompletní ceník a další informace k prodeji jsou k dispozici ZDE

129. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou
neděle 13. října 2019
slavnostní zahájení dostihového dne v 11:00 hod.
Akce se koná pod záštitou Ministerstva zemědělství ČR