Vstupenky na sezónu 2024 jsou v prodeji

1. března 2024

První březnový den se otevírá online prodej vstupenek na kompletní sezónu 2024. Pohodlně a v předstihu si lze už nyní pořídit vstupenky nejen na 134. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou, ale také na všech dalších devět dostihových dnů. V prodeji jsou stále také celoroční permanentky.

Na pardubickém dostihovém závodišti se letos uskuteční celkem deset mítinků. První z nich se koná už 14. dubna, závěrečný dostihový den pak je v kalendáři akcí zapsán na 2. listopadu. Na všech deset akcí je možné koupit vstupenky online prostřednictvím webu závodiště. S výjimkou 134. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou je cena vstupného jednotná – za dospělého návštěvníka 150 korun, za děti a seniory o polovinu méně. Rodinné vstupné pro dvě dospělé osoby a až tři děti je možné pořídit za 400 korun. Lístek zahrnuje vstup do areálu závodiště a možnost sezení na libovolné tribuně s výjimkou lóží.

Vstupenky na 134. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou jsou v prodeji už od loňského roku a jejich cena se odpovídá rozsahu vybraných služeb. Základní vstupné pro dospělou osobu je v online prodeji 400 korun.

Odkaz na online nákup vstupenek ZDE