Dostihový klub

Dostihové závodiště Pardubice patří k nejkrásnějším na světě. Jeho historie začíná v roce 1856 parforsním honem a první Velkou pardubickou v listopadu 1874. Od té doby prošlo závodiště mnohými změnami a stalo se moderním centrem dostihového sportu a společenských setkání.

Členem Dostihového klubu můžete být i Vy!

Důležitým článkem Pardubického závodiště a Dostihového spolku a.s. je od roku 1994 i dostihový klub, který se stal centrem společenského života během dostihových dnů i celé dostihové sezóny. Za dlouhá léta si vybudovat svou prestiž a exkluzivitu. Dnes je Dostihový klub nejen společenstvím příznivců a podporovatelů dostihového sportu, ale i místem neformálních setkání s klienty, přáteli a rodinou.

Prostory Dostihového klubu jsou umístěny v prvním patře tribuny D a svým členům nabízí:

– vstupní prostor, recepci
– super místa v hledišti Městské tribuny s výhledem do cílové roviny
– terasu s vyhlídkou na paddock
– nabídku cateringu, teplých i studených jídel po celý den formou rautu
– bar s bohatou nabídkou nápojů
– sázkové boxy, možnost sázek přímo v prostorách Dostihového klubu

Dostihové dny

Pro dostihovou sezónu je běžně plánováno celkem 8 dostihových dnů včetně Velké pardubické. Každé dostihové odpoledne nabízí svým členům (hostům) program v podobě živé hudby, módních přehlídek, ochutnávek atd.

VSTUP DO PROSTOR DOSTIHOVÉHO KLUBU VYŽADUJE DRESS CODE SEMI-FORMAL.

V den Velké pardubické je připraven obvykle doprovodný program v podobě ochutnávek, prezentace a opět živé hudby.

Členství

O přijetí nového člena rozhoduje prezídium Dostihového klubu na základě doporučení dvou stávajících členů. Každý člen obdrží klubový odznak, čtyři nebo dvě vstupenky, parkovací kartu na parkoviště v areálu závodiště a dostihový program.

Členové jsou o akcích informováni emailem.


Kontaktní osoba:

Hana Kamenická

tel.: +420 777 750 933

e-mail: kamenicka@zavodistepardubice.cz


Možnosti členství:

Plnohodnotné členstvíZahrnuje: 4 vstupenky na 8 dostihových dnů, catering pro 4 osoby po celý den formou rautu, dostihový program, rezervaci dvou parkovacích míst v areálu závodiště36.500 Kč
Poloviční členstvíZahrnuje: 2 vstupenky na 8 dostihových dnů, catering pro 2 osoby po celý den formou rautu, dostihový program, rezervaci jednoho parkovacího místa v areálu závodiště20.000 Kč 
Udržovací poplatekČlenství je možné na dva roky přerušit a platit takzvaný udržovací poplatek s tím, že po dvou letech se členství obnoví 3.000 Kč (rok)

Cena vstupenky na rámcové dostihyVčetně cateringu – pro platící členy a udržovací poplatníky1.500 Kč
Cena vstupenky na rámcové dostihyVčetně cateringu – pro veřejnost1.950 Kč 
Cena vstupenky na Velkou pardubickouVčetně cateringu – pro členy platící plnohodnotné členství, zvýhodněná cena na první 2 vstupenky 3.000 Kč
Cena vstupenky na Velkou pardubickouVčetně cateringu – pro členy platící poloviční členství a ostatní5.000 Kč

Čestní členové Dostihového klubu

Dominik HašekHokejový brankář, olympijský vítěz 1998, dvojnásobný vítěz Stanley Cupu (2002 a 2008 s Detroitem), dvojnásobný držitel Hart Memorial Trophy pro nejužitečnějšího hráče NHL, šestinásobný držitel Vezina Trophy pro nejlepšího brankáře NHL, trojnásobný československý a český mistr (1987, 1989, 2010 s Pardubicemi)
Václav ChaloupkaČtyřnásobný vítěz Velké pardubické (1969, 1971, 1972 – Korok, 1977 – Václav)
Josef VáňaSedminásobný vítěz Velké pardubické (1987, 1988, 1989, 1991 – Železník, 1997 – Vronsky, 2009 a 2010 – Tiumen). Nejúspěšnější jezdec a zároveň i trenér (8 vítězství) v historii Velké pardubické
Hana DemlováPrimátorka města Pardubic v letech 1993 – 1994