Upravit stránku

Vše, co potřebujete vědět k návštěvě našeho závodiště

Chystáte se k nám na dostihy? Zde najdete všechny důležité informace o návštěvě našeho závodiště. 

Co u nás můžete zažít

Na závodišti je kromě dostihů k vidění mnoho dalšího. Navštívit můžete stánky s občerstvením, hračkami, suvenýry, oděvy či jezdeckým zbožím.

Příjemné posezení s krásným výhledem vás čeká v naší dostihové kavárně. Dopřejte si zde vynikající kávu i občerstvení. V kavárně je také k dispozici přepážka pro příjem sázek, Wi-Fi připojení či toalety.

Ideálním dárkem pro vaše blízké, přátele i obchodní partnery je projížďka kočárem. Při tomto zážitku také poznáte dráhu Velké pardubické.

Jak se k nám dostanete

Městskou hromadnou dopravou

Na dostihové závodiště přijíždějí autobusy MHD č. 8, 88, 15, 14, 24, 29. Cílovou zastávkou je Závodiště. Cena jízdenky je 16 Kč, při zakoupení u řidiče 25 Kč. K hlavní bráně závodiště pak již dojdete za pět minut. Jízdní řády naleznete na stránkách Dopravního podniku města Pardubic.

Vlakem

Přibližně tři minuty od hlavní brány dostihového závodiště můžete využít zastávku vlaku Pardubice, Závodiště

Autem

Při dostizích: Parkovací plochy jsou pro návštěvníky vyhrazeny na příjezdové cestě (od paramského nadjezdu) směrem k závodišti. Cena parkového je 100 Kč /den.
Parkoviště v areálu závodiště je vyhrazeno pro majitele parkovacích karet a vstupenek na tribuny, členy Dostihového klubu a držitele licencí Jockey Clubu ČR.

PARKOVÁNÍ PŘI VELKÉ PARDUBICKÉ

Časté otázky

  • Jak dlouho závody trvají? Délka dostihů je pokaždé jiná. V dostihovém kalendáři naleznete, kdy jednotlivé dostihy začínají a uvádíme zde i konec. Mezi jednotlivými závody budete mít možnost zakoupit si občerstvení, prohlédnout závodiště nebo popovídat si s dalšími návštěvníky.
  • Kde koupit lístky? Vstupenky si můžete zakoupit přímo na místě v den konání dostihů nebo online na internetu.

  • Kde stát, když máte vstupenky „na stání“? Stát můžete podél celé cílové roviny. Pohybovat se pak můžete všude, kde po vás nebude vyžadován jiný speciální vstup či karta.

  • Musí mít lístek i děti? Děti do výšky 140 cm mají vstup do areálu zdarma.
  • Mohou do areálu závodiště psi? Ano, ale musejí být po celou dobu na vodítku. Zákaz vstupu psům však platí na všechny tribuny. Myslete na to, že na závodiště každoročně dorazí spousty návštěvníků, které mohou psy stresovat.
  • Kde si můžete na dostihy vsadit? Přímo v areálu na závodišti nebo v naší dostihové kavárně.

Kde se ubytovat, když jdete na dostihy

Hotel EURO ****

Hotel Euro nabízí prvotřídní ubytování v 63 dvoulůžkových pokojích a 1 apartmá. Všechny pokoje jsou klimatizované. Součástí je restaurace o 60 místech a 2 salonky. Kapacita většího salonku je cca 96 osob a kapacita menšího salonku je cca 38 osob.
Na všech pokojích je zdarma pevné internetové připojení a připojení WI-FI.

Adresa:
Jiráskova 2781
Pardubice 53002
Tel.: +420 466 414 255
Email: info@hoteleuro.cz
Web: www.hoteleuro.cz

Hotel Zlatá Štika ****

Hotel Zlatá štika nabízí ubytování v klidné části Pardubic, jen pár desítek metrů od historického centra města. Součástí hotelu je restaurace, pivnice Formanka, vinný sklípek, kongresový sál a salónky. Prostory hotelu jsou vhodné pro pořádání kongresů, seminářů, školení, slavnostních firemních a rodinných akcí.

Adresa:
Štrossova 239
Pardubice 530 03
Tel.: +420 466 052 100, +420 603 201 700
Email: recepce@zlatastika.cz
Web: http://www.zlatastika.cz/

Penzion Na Netřebě ***

Penzion a restaurace Na Netřebě Mikulovice se nachází přibližně 3 km od Pardubic. Penzion má 8 dvoulůžkových pokojů. Každý z nich je vybaven klimatizací, LCD televizorem, minibarem, moderním sociálním zařízením a bezplatným připojením k Wi-Fi. Hosté mají zajištěné parkování v areálu penzionu (na noc uzamčeném). K penzionu patří restaurace, která je svou kvalitou je vyhlášena v celém regionu.

Adresa:
Mikulovice 7
530 02 Mikulovice - Pardubice
Tel.: +420 466 304 676
Web: http://www.na-netrebe.cz/penzion

Hotel TRIM **

Hotel se nachází v klidné čtvrti Pardubic, v Ohrazenicích, od dostihového závodiště jen 6 minut jízdy autem. Nabízí kvalitní a cenově dostupné ubytování s kapacitou 166 lůžek v jednolůžkových, dvoulůžkových a spojených pokojích (2+2, 2+3 lůžka). Všechny pokoje jsou vybavené ledničkou, televizí, klimatizací a Wi-fi. K dispozici je restaurace s celodenním menu, bar, dvě bowlingové profesionální dráhy a kulečník. Součástí hotelu jsou dva salónky a konferenční místnost, vhodné pro pořádání firemních večírků a školení. Před hotelem je pro hosty zdarma parkoviště (66 míst) hlídané kamerovým systémem.

Adresa:
Semtínská 56
533 53  Pardubice
Recepce nonstop:
Tel.: +420 466 415 518 – 20
Email: ubytovani@hoteltrim.cz
Web: http://hoteltrim.cz/ 

Penzion Rozhovice

Penzion Rozhovice je vzdálený 9 min jízdy od závodiště. Kapacita penzionu je celkem 29 osob. TV na každém pokoji, Wi-Fi free, parkování zdarma (kamerový systém). Recepce není, předání klíčů správcem od 7-20 hod. Po domluvě kdykoliv bude potřeba. K dispozici je stylová hospůdka s celodenní stravou, venkovním posezením, welness: vířivka + sauna.

Adresa:
Rozhovice 25
538 03 Heřmanův Městec
Tel.: +420 608 866 065
Email: penzion.rozhovice@gmail.com
Web: http://www.ubytovani-rozhovice.cz