Prodej vstupenek na červnový mítink zahájen

V pátek 11. června bude zahájen online prodej vstupenek na dostihový mítink konaný v sobotu 26. června. V tento den je na programu osm dostihů, včetně klasické steeplechase Zlatý pohár – Cena předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a především II. kvalifikace na 131. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou. V prodeji jsou nabízeny základní vstupenky pro dospělé, zlevněné vstupenky pro děti a seniory a také zvýhodněné rodinné vstupné. Děti do 10 let mají vstup zdarma (je pro ně vytvořena rezerva z celkového počtu možné kapacity návštěvníků).

⇒ KOUPIT VSTUPENKU


Vstup na dostihový mítink konaný v předvečer kvalifikačního dne, tedy v pátek 25. června, je ZDARMA. Počet návštěvníků v areálu bude sledován pořadatelskou službou a po dosažení povolené kapacity bude vstup do areálu uzavřen.


Pravidla pro vstup do areálu Pardubického závodiště se po oba dny bude řídit v té době platnými hygienickými a protiepidemickými opatřeními. Lze předpokládat povinnost prokázat se negativním testem, nebo dokončeným očkováním, nebo proděláním nemoci covid-19 v předepsané lhůtě.

Další informace k jednotlivým dostihovým dnům najdete na jejich stránkách: